REALITNÍ KANCELÁŘ - RYCHLÝ KONTAKT: +420 724 300 767 Deutsch version English version Česká verze


České Budějovice
info@bdreality.cz

Doporučujeme z naší nabídky

Kancelář k pronájmu nedaleko historického centra Českých Budějovic

Rodinné domy a vily Rodinné domy
Do 2 mil., Do 3 mil.,
Do 4 mil., Pronájem
Byty Byty
Garsonky, 1+kk, 2+kk, 2+1,
3+kk, 3+1, 4+1 5+1
Nájemní domy Nájemní domy
Do 5 mil., Do 7 mil.,
Do 10 mil., Pronájem

Komerční objekty Komerční objekty
Prostory, Historické,
Hotely a penziony

Malé objekty Malé objekty
Garáže a malé objekty,
Chaty a rekreační objekty

Pozemky Pozemky
Pozemky na prodej,
Zemědělské objekty

Bytový dům Hůrka Hluboká nad Vltavou etapa II.

Bytový dům Hůrka Hluboká nad Vltavou etapa II. 12.3. Nabízíme prodej bytů novostavby bytového domu Hůrka v Hluboké nad Vltavou Etapa II. Byty mají podlahovou krytinu dlažba a plovoucí podlahy. Všechny byty budou předány klientovi zkolaudované včetně sanitárního vybavení.V domě je společná kotelna s plynovým kotlem pro vytápění všech bytů. Každý byt má samostatnou regulaci přímo v bytě a samostatné měření všech energií. V domě je úklidová místnost. K bytu náleží 1 sklepní kóje.V domě k dispozici kolárna a kočárkárna. Ke každému bytu 1 parkovací stání v ceně bytu přímo před bytovým domem. Dům je postaven v klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů s výhledem do přírody. V současné době lze dle požadavků vybrat sanitární zařízení a barvy podlah a dveří. Kolaudace domu březen 2015. VÍCE INFORMACÍ - PŮDORYSY - CENY.

O společnosti BD Reality

Kvalitní služby v realitní oblasti zajišťujeme již šestým rokem. Jsme zaměřeni na kvalitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem pracovníků realitní kanceláře. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře ať již rychlostí zařazení nemovitosti do nabídky, prověření všech nabídek osobní prohlídkou makléře včetně nafocení digitálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při samotném převodu nemovitosti.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro nás velice důležitý. Poradíme Vám ohledně ceny, daňové problematiky, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře včetně zápisu do katastru nemovitostí.

© 2018 BD Reality | info@bdreality.cz | Jihočeská realitní kancelář České Budějovice - reality, prodej nemovitostí, pronájem bytů