REALITNÍ KANCELÁŘ - RYCHLÝ KONTAKT: +420 724 300 767 Deutsch version English version Česká verze


České Budějovice
info@bdreality.cz

Nabízíme k prodeji zemědělské stavení statek po rekonstrukci


Nabízíme k prodeji statek po částečné rekonstrukci v obci Skály u Protivína. Jedná se o původní zemědělskou usedlost s krásnou zahradou. Celková výměra pozemků 2797m2. Obytná část má 2 samostatné bytové jednotky 2+1 s koupelnou a toaletou. Byty disponují každý samostatným vstupem, ale jdou užívat i jako jedna jednotka. V obytné části jsou dřevěná špaletová okna a bytová část je po kompletní rekonstrukci, nové rozvody elektriky, topení, podlahy. V hlavní části obytného domu se vchází přes předsíň do obytné kuchyně (samostatná špajz) s obývákem a ložnice. Kuchyně dlažba, obývací část smrková podlaha. V kuchyni jsou samostatná kamna na vytápění a vaření. Elektrický sporák s troubou. Voda z řádu a zároveň možnost využívat vodu ze studny. Ohřev vody na kombi bojler 100 litrů. Vytápění centrálním kotlem na tuhá paliva. Kotelna je umístěna ve stáji. Koupelna s vanou a WC + umyvadlo. Druhá bytová jednotka má koupelnu se sprchovým koutem a WC, kuchyňskou linku s elektrickým sporákem. Podlaha dřevěná, dlažba. Obytná část domu do L na níž navazují technické místnosti, dílna, stáj pro koně a krávy, chlívky, a sklep na uhlí. Na pozemku je samostatná stodola výška 9m plocha 160m2. Na stodolu navazuje kamenná zeď a pozemek je celý oplocený z části kamenným plotem. Na pozemku je 13 ovocných stromů. Vlastní studna, septik. Byla provedena drenáž pro odvlhčení domu v obytné části. Nové rozvody elektriky a vody. Střecha opravená možnost využití půdy pro zvětšení obytné části. Dům má 3 komíny. Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci. V obci zastávka vlaku i autobusu. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti obce. Hezké bydlení v přírodě k dispozici ihned.

Tisk Tisk nemovitosti

Kód:N10901
Cena:3150000,- CZK (Za nemovitost)
Vlastnictví:Osobní
Plocha parcely:2797 m2
Užitná plocha:350 m2
Zastavěná plocha:450 m2
Plocha zahrady:2322 m2
Budova:Cihlová
Typ domu:Přízemní
Počet podlaží:1
Stav objektu:Velmi dobrý
Sklep:Ne
Terasa:Ne
Lodžie:Ne
Garáž:Ne
Doprava:Vlak
Silnice
Autobus
Elektřina:230 V
Topení:Ústřední - tuhá paliva
Voda:Dálkový rozvod
Energ. náročnost budovy:G


Doporučit nemovitost známému

Pokud si myslíte, že by tato nemovitost mohla zajímat Vaše přátele či známé, můžete jim vyplněním formuláře níže poslat do emailu upozornění a odkaz. Stačí pouze vyplnit jejich emailovou adresu a Vaše jméno.

Vaše jméno:

Email kam zaslat upozornění:

Hypoteční kalkulačka

Hypoteční úvěr

logo

© 2018 BD Reality | info@bdreality.cz | Jihočeská realitní kancelář České Budějovice - reality, prodej nemovitostí, pronájem bytů