REALITNÍ KANCELÁŘ - RYCHLÝ KONTAKT: +420 724 300 767 Deutsch version English version Česká verze


České Budějovice
info@bdreality.cz

Nabízíme k prodeji dům na náměstí v Prachaticích


Nabízíme k prodeji dům s byty a komerčními prostory na Velkém náměstí v centru města Prachatic. Jedná se o dům po částečné rekonstrukci ve velice dobrém technickém stavu. Dům obsahuje dvě nezávislé bytové jednotky nově vybudované ve 2.patře domu kolaudované v roce 1997. Jedná se o mezonetové byty s dispozicí 3+kk s šatnou a koupelnou, WC s výměrou 147m2 a 140m2. Bytové jednotky byly nově vybudovány současné s kompletní rekonstrukcí, zateplením střechy a oken. V 1.patře domu se nachází 4 samostatné kancelářské prostory z nichž jsou 3 pronajaty. V mezipatře domu se nachází 1 kancelářský prostor. V přízemí domu je prostorná vstupní hala oddělená skleněnými dveřmi a kancelářské a skladové prostory a vstup do sklepních prostor a zahrady ve vnitřním traktu domu. Dům disponuje zahradou na kterou se vchází bočním vchodem přímo z ulice, nebo je přístupná z domu přímo v přízemí nebo z 1. patra po schodech přímo z kancelářských prostor. Dům má v zadní části balkony. Dlažba ve společných prostorách a dřevěné centrální schodiště, které prochází domem. Vytápění centrální, každá jednotka má samostatné měření energií. Dům je tržně pronajat. K dispozici ihned.

Tisk Tisk nemovitosti

Kód:N10885
Cena:7100000,- CZK (Za nemovitost)
Poznámka k ceně:včetně provize a právního servisu
Plocha parcely:374 m2
Užitná plocha:650 m2
Zastavěná plocha:245 m2
Budova:Cihlová
Typ domu:Patrový
Počet podlaží:3
Stav objektu:Dobrý
Sklep:Ano
Terasa:Ne
Lodžie:Ne
Garáž:Ne
Doprava:Silnice
Autobus
Občanská vybavenost:Škola
Školka
Zdravotnická zařízení
Pošta
Supermarket
Kompletní síť obchodů a služeb
Elektřina:230 V
Topení:Ústřední - dálkové
Voda:Dálkový rozvod
Odpad:Kanalizace
Telekomunikace:Internet
Ostatní rozvody:Satelit
Kabelové rozvody
Energ. náročnost budovy:G


Doporučit nemovitost známému

Pokud si myslíte, že by tato nemovitost mohla zajímat Vaše přátele či známé, můžete jim vyplněním formuláře níže poslat do emailu upozornění a odkaz. Stačí pouze vyplnit jejich emailovou adresu a Vaše jméno.

Vaše jméno:

Email kam zaslat upozornění:

Hypoteční kalkulačka

Hypoteční úvěr

logo

© 2018 BD Reality | info@bdreality.cz | Jihočeská realitní kancelář České Budějovice - reality, prodej nemovitostí, pronájem bytů