REALITNÍ KANCELÁŘ - RYCHLÝ KONTAKT: +420 724 300 767 Deutsch version English version Česká verze


České Budějovice
info@bdreality.cz

Bydlení POUZE pro studenty v Žižkově ul. v Českých Budějovicích


Nabízíme Vám bydlení v Českých Budějovicích pro studenty ve dvoulůžkových, malých jednolůžkových pokojích a velkých jednolůžkových. Bydlení je přizpůsobeno studentům a tomu odpovídá i zařízení pokojů. Ve dvoulůžkovém pokoji jsou dvě postele, psací stoly, poličky, šatní skříň, ve vstupní chodbičce věšák na oděvy. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Na patře pokojů je velká jídelna s kuchyní kde naleznou studenti vše potřebné jako je lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, sporáky, rychlovarná konvice ,nový výtah.Všechny tyto služby včetně energií a internetu jsou započítané v ceně. Umístění budovy je 100m od MHD,300m od náměstí a v těsné blízkosti se nachází Autobusové a Vlakové nádraží. Cena na osobu dvoulůžkového pokoje 2.500,-Kč. Cena jednolůžkového malého pokoje 3.000,-Kč Cena jednolůžkového velkého pokoje 4.000,-Kč Kauce majiteli ve výši jednoho nájmu,provize RK se neplatí. Energetická náročnost budovy D.

Tisk Tisk nemovitosti

Kód:N00870
Cena pronájmu:3000,- CZK (za měsíc)
Poznámka k ceně:cena u dvoulůžkového pokoje na osobu 2500, jednolůžkový malý 3000, jednolůžkový velký 4000,-Provize RK se NEPLATÍ.
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:14 m2
Budova:Panelová
Počet podlaží:8
Stav objektu:Velmi dobrý
Sklep:Ne
Terasa:Ne
Lodžie:Ne
Garáž:Ne
Druh bytu:V nájemním domě (činžovním)
Velikost bytu:1+1
Doprava:Vlak
Dálnice
Silnice
MHD
Autobus
Občanská vybavenost:Škola
Školka
Zdravotnická zařízení
Pošta
Supermarket
Kompletní síť obchodů a služeb
Elektřina:230 V
Voda:Rozvod studené a teplé vody
Telekomunikace:Internet
Energ. náročnost budovy:D


Doporučit nemovitost známému

Pokud si myslíte, že by tato nemovitost mohla zajímat Vaše přátele či známé, můžete jim vyplněním formuláře níže poslat do emailu upozornění a odkaz. Stačí pouze vyplnit jejich emailovou adresu a Vaše jméno.

Vaše jméno:

Email kam zaslat upozornění:


© 2019 BD Reality | info@bdreality.cz | Jihočeská realitní kancelář České Budějovice - reality, prodej nemovitostí, pronájem bytů